1 * hviezdičkové apartmány v Bratislave

Kompletná ponuka celého ubytovania v Bratislave. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Bratislavy, kde nájdeme mestá Jarovce, Wolfsthal, Kittsee, Devín a Čunovo.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


43 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3  » »»

1. Ace Bratislava 

Foto: Ace Bratislava
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Tento apartmán, situovaný v Bratislave, sa nachádza 300 m od zimného štadióna Ondreja Nepelu. Michalská brána je vzdialená 2,7 km. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


2. Apartment under The Castle 

Foto: Apartment under The Castle
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bratislave, 300 metrov od Bratislavského hradu a Michalskej veže, 900 metrov Vyhliadkovej veže UFO a 2 km od výstaviska Incheba.


3. Zamocka Iris Apartment 

Foto: Zamocka Iris Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán Zamocka Iris sa nachádza 300 metrov od Bratislavského hradu a ponúka ubytovanie priamo v centre Bratislavy. Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady a využívať môžete bezplatné Wi-Fi.


4. Castle Iris Apartment 

Foto: Castle Iris Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmán Castle Iris sa nachádza v historickom centre Bratislavy, na 3. poschodí moderného bytového domu s výťahom. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a výhľadom na Bratislavský hrad.


5. apartman-Rača 

Foto: apartman-Rača
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
85 %

Apartmán sa nachádza v Bratislave, 6 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Apartmán sa nachádza 8 km od Michalskej veže. Súčasťou apartmánu je priestor na posedenie a kuchynka. Súčasťou vybavenia je TV s plochou obrazovkou.


6. Red Apartment 

Foto: Red Apartment
Lokalita: Staré Mesto
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
87 %

Štúdio Red s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza 3 minúty chôdze od pešej zóny historického bratislavského Starého Mesta.

Izby

Štúdio
osoby40 - 50 EUR za noc

7. Boutique Apartments Possonium 

Foto: Boutique Apartments Possonium
Lokalita: Staré Mesto
Izieb: 7
Hodnotenie hostí
85 %

Štýlové apartmány Boutique Possonium sa nachádzajú v historickej budove z 19. storočia v centre Bratislavy, 10 minút chôdze od pešej zóny v historickom centre a 300 metrov od hlavnej železničnej stanice.

Izby

Lôžko v nocľahárni s 10 posteľami
osoba14 - 17 EUR za noc
Lôžko v zmiešanej nocľahárni
osoba14 - 17 EUR za noc
Lôžko v nocľahárni so 6 posteľami
osoba14 - 17 EUR za noc
Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami so spoločnou kúpeľňou
osoby48 - 52 EUR za noc
Dvojlôžková izba s manželskou posteľou
osoby49 - 58 EUR za noc
Štvorlôžková izba
osoby64 - 80 EUR za noc

8. Apartment Sportovy 

Foto: Apartment Sportovy
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Športový apartmán ponúka ubytovanie s kuchyňou v Bratislave, 1,2 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu, 3,7 km od Michalskej veže, 5 km od Bratislavského hradu a 7 km od Vyhliadkovej veže UFO.


9. Coronation Apartment 

Foto: Coronation Apartment
Lokalita: Staré Mesto
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Coronation Apartment s vlastným stravovaním sa nachádza v historickom Starom Meste v Bratislave 100 metrov od brehu Dunaja. Vybavený je moderným zariadením, vrátane Wi-Fi a TV.

Izby

Apartmán s 1 spálňou
osoby50 - 60 EUR za noc

10. Apartment Blumental 

Foto: Apartment Blumental
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Blumental sa nachádza v pokojnej rezidenčnej časti Bratislavy, len 15 minút chôdze od Starého Mesta. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


11. LEO Apartment Augustus 

Foto: LEO Apartment Augustus
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmán LEO Augustus sa nachádza v Bratislave, 800 metrov od Michalskej brány a 1,4 km od Bratislavského hradu. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.


12. Apartment Andreevsky 

Foto: Apartment Andreevsky
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán Andreevsky ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v Bratislave v blízkosti Michalskej brány. Je vzdialený 600 metrov od Bratislavského hradu a za príplatok je k dispozícii súkromné ​​parkovisko.


13. The Cube 

Foto: The Cube
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán The Cube sa nachádza v Bratislave, len 1,5 km od Arény Ondreja Nepelu. Hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi. Michalská veža je vzdialená 2 km. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou a kuchyňou s rúrou a chladničkou.


14. LEO Apartment Spitalska Bratislava 

Foto: LEO Apartment Spitalska Bratislava
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

LEO Apartmán Spitalska Bratislava ponúka ubytovanie v Bratislave, 1 km od Michalskej brány a 1,6 km od Bratislavského hradu. Tento apartmán, ktorý sídli v budove z roku 1995, je vzdialený 1,7 km od štadióna Ondreja Nepela.


15. Ahoj Old city 

Foto: Ahoj Old city
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmán Ahoj Old city sa nachádza v bratislavskej štvrti Stare Mesto, 1,7 km od Arény Ondreja Nepelu a 1,8 km od Michalskej veže. Od Bratislavského hradu je vzdialený 3 km.


16. Apartments Lafranconi 

Foto: Apartments Lafranconi
Lokalita: Staré Mesto
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
89 %

Apartmány Lafranconi sú situované v centrálnej časti Bratislavy, len 20 minút chôdze od Starého Mesta a 200 metrov od parku a promenády pri Dunaji. Apartmány majú kompletne vybavenú kuchynku a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Izby

Apartmán Superior s jednou spálňou
osoby40 - 65 EUR za noc
Apartmán s 1 spálňou
osoby40 - 55 EUR za noc

17. Apartment Alex 

Foto: Apartment Alex
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Alex ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.


18. 7Days B&B 

Foto: 7Days B&B
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
84 %

Apartmán Apart 42 s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Bratislave, 400 metrov od Michalskej veže. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa, jedáleň, TV s plochou obrazovkou a kúpeľňa.


19. Apartment 2 lions 

Foto: Apartment 2 lions
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
83 %

Apartmán 2 lions ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a nachádza sa v centrálnej ale pokojnej časti Bratislavy, 800 metrov od Michalskej veže. Vchod do apartmánov je prístupný autom.


20. Leo Apartment 

Foto: Leo Apartment
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
90 %

Apartmánový dom Leo sa nachádza v Bratislave, 500 metrov od Michalskej veže a ponúka hosťom Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Bratislavský hrad je vzdialený 1 km.


43 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: