1 * hviezdičkové apartmány v Bratislave

Kompletná ponuka celého ubytovania v Bratislave. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Bratislavy, kde nájdeme mestá Jarovce, Čunovo, Svätý Jur, Marianka a Hainburg an der Donau.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


35 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2  » »»

1. Apartment under The Castle 

Foto: Apartment under The Castle
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
89 %

Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bratislave, 300 metrov od Bratislavského hradu a Michalskej veže, 900 metrov Vyhliadkovej veže UFO a 2 km od výstaviska Incheba.


2. Zamocka Iris Apartment 

Foto: Zamocka Iris Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán Zamocka Iris sa nachádza 300 metrov od Bratislavského hradu a ponúka ubytovanie priamo v centre Bratislavy. Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady a využívať môžete bezplatné Wi-Fi.


4. apartman-Rača 

Foto: apartman-Rača
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
82 %

Apartmán sa nachádza v Bratislave, 6 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Apartmán sa nachádza 8 km od Michalskej veže. Súčasťou apartmánu je priestor na posedenie a kuchynka. Súčasťou vybavenia je TV s plochou obrazovkou.


5. Penmoor Creek - Studio Petrzalka 

Foto: Penmoor Creek - Studio Petrzalka
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
99 %

Penmoor Creek - Studio Petrzalka is situated in Bratislava, 4.3 km from Incheba, 5 km from UFO Observation Deck, as well as 6 km from Michalska Tower. It is located 7 km from Bratislava Castle and offers free WiFi.


6. Red Apartment 

Foto: Red Apartment
Lokalita: Staré Mesto
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
87 %

Štúdio Red s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza 3 minúty chôdze od pešej zóny historického bratislavského Starého Mesta.

Izby

Štúdio
osoby40 - 50 EUR za noc

7. City Studio Bratislava 

Foto: City Studio Bratislava
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
77 %

Ubytovacie zariadenie City Studio Bratislava ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto v Bratislave, 700 metrov od Michalskej veže. Bratislavský hrad je vzdialený 1,2 km.


8. Apartment Sportovy 

Foto: Apartment Sportovy
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Športový apartmán ponúka ubytovanie s kuchyňou v Bratislave, 1,2 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu, 3,7 km od Michalskej veže, 5 km od Bratislavského hradu a 7 km od Vyhliadkovej veže UFO.


9. Coronation Apartment 

Foto: Coronation Apartment
Lokalita: Staré Mesto
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Coronation Apartment s vlastným stravovaním sa nachádza v historickom Starom Meste v Bratislave 100 metrov od brehu Dunaja. Vybavený je moderným zariadením, vrátane Wi-Fi a TV.

Izby

Apartmán s 1 spálňou
osoby50 - 60 EUR za noc

10. Apartment Blumental 

Foto: Apartment Blumental
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Blumental sa nachádza v pokojnej rezidenčnej časti Bratislavy, len 15 minút chôdze od Starého Mesta. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


11. LEO Apartment Augustus 

Foto: LEO Apartment Augustus
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmán LEO Augustus sa nachádza v Bratislave, 800 metrov od Michalskej brány a 1,4 km od Bratislavského hradu. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.


12. Luxury Old Town Style Studio 

Foto: Luxury Old Town Style Studio
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
77 %

Toto štúdio ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením v Bratislave, 600 metrov od Michalskej veže a 1,1 km od Bratislavského hradu.


13. Apartment Andreevsky 

Foto: Apartment Andreevsky
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán Andreevsky ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v Bratislave v blízkosti Michalskej brány. Je vzdialený 600 metrov od Bratislavského hradu a za príplatok je k dispozícii súkromné ​​parkovisko.


14. The Cube 

Foto: The Cube
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
87 %

Apartmán The Cube sa nachádza v Bratislave, len 1,5 km od Arény Ondreja Nepelu. Hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi. Michalská veža je vzdialená 2 km. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou a kuchyňou s rúrou a chladničkou.


15. Ahoj Old city 

Foto: Ahoj Old city
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmán Ahoj Old city sa nachádza v bratislavskej štvrti Stare Mesto, 1,7 km od Arény Ondreja Nepelu a 1,8 km od Michalskej veže. Od Bratislavského hradu je vzdialený 3 km.


16. Apartments Lafranconi 

Foto: Apartments Lafranconi
Lokalita: Staré Mesto
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
89 %

Apartmány Lafranconi sú situované v centrálnej časti Bratislavy, len 20 minút chôdze od Starého Mesta a 200 metrov od parku a promenády pri Dunaji. Apartmány majú kompletne vybavenú kuchynku a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Izby

Apartmán s 1 spálňou
osoby40 - 55 EUR za noc
Apartmán Superior s jednou spálňou
osoby40 - 65 EUR za noc

17. Apartment Alex 

Foto: Apartment Alex
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Alex ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.


18. Apart 42 

Foto: Apart 42
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
91 %

Apartmán Apart 42 s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Bratislave, 400 metrov od Michalskej veže. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa, jedáleň, TV s plochou obrazovkou a kúpeľňa.


19. Super Deluxe Bratislava City Apartment 

Foto: Super Deluxe Bratislava City Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Located in the centre of Bratislava, Super Deluxe Bratislava City Apartment features accommodation with city views, just 300 metres from Michalska Tower and 900 metres from Bratislava Castle. The UFO Observation Deck is within 1.


20. Apartment 2 lions 

Foto: Apartment 2 lions
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
83 %

Apartmán 2 lions ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a nachádza sa v centrálnej ale pokojnej časti Bratislavy, 800 metrov od Michalskej veže. Vchod do apartmánov je prístupný autom.


35 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: