1* hviezdičkové hotely v Bratislave

Kompletná ponuka celého ubytovania v Bratislave. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, motelov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Bratislavy, kde nájdeme mestá Jarovce, Čunovo, Marianka, Svätý Jur a Hainburg an der Donau.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. Hotel Turist Star

Foto: Hotel Turist
Lokalita: Ružinov
Izieb: 99
Hodnotenie hostí
66 %

Hotel Turist sa nachádza v pokojnej lokalite, 300 metrov od bratislavského hokejového štadióna. Ponúka izby s balkónom, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné parkovisko a Wi-Fi v celej budove zadarmo.

Izby

Jednolôžková izba
osoba30 - 32 EUR za noc
Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami
osoby31 - 34 EUR za noc
Trojlôžková izba
osoby38 - 41 EUR za noc

2. Downtown Bratislava Hotel 

Foto: Downtown Bratislava Hotel
Izieb: 16
Hodnotenie hostí
85 %

Hotel Downtown Bratislava sa nachádza v Bratislave, 1,3 km od Michalskej veže. Od Bratislavského hradu vás bude deliť asi 1,3 km a výstavisko Incheba je vzdialené 3,7 km.


3. River View Residence Bratislava 

Foto: River View Residence Bratislava
Izieb: 7
Hodnotenie hostí
91 %

Rezidencia River View Bratislava sa nachádza v Bratislave v Bratislavskom kraji, 400 metrov od Bratislavského hradu. Je vzdialená asi 900 metrov od Michalskej veže, 1 km od vyhliadkovej plošiny UFO a 20 minút pešo od výstaviska Incheba.


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: